Kratownice do opakowań

Kratownice do opakowań – Produkcja pod zamówienie. Nasza firma oferuje produkcję kratownic do opakowań oraz wkładów kratowych z tworzyw sztucznych. Opakowania kratownicowe, kratownice i wkłady kratowe są idealnym rozwiązaniem dla transportu i przechowywania produktów, które wymagają specjalnej ochrony oraz separacji. Kratownice do opakowań wykonujemy według indywidualnej specyfikacji klienta, w produkcji stosujemy najczęściej płyty komorowe polipropylenowe, co zapewnia ekonomiczność rozwiązania oraz bardzo dobre właściwości mechaniczne.

Kratownice i opakowania kratownicowe

Kratownice do opakowań są niezwykle praktycznym rozwiązaniem, stosowanym w transporcie komponentów czy półproduktów wymagających oddzielenia między sobą w opakowaniu zbiorczym. Opakowanie z kratowym wypełnieniem zapewnia odpowiednią stabilizację oraz ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Opakowania kratownicowe mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, np. elementy mocujące czy wzmocnienia lub dodatkową ochronę w postaci wyściełania z miękkiego wigofilu.

Wkłady kratowe do opakowań

Wkłady kratowe z płyt pp, a także różnorodne opakowania specjalne z wkładem kratownicowym, często znajdują zastosowanie w transporcie przemysłowym, logistyce dostaw, transporcie wewnętrznym i międzyoperacyjnym. Dzięki doświadczeniu w konstrukcji opakowań oraz użyciu ekonomicznych materiałów oraz technologii produkcji, oferujemy kratownice i wkłady kratowe wielokrotnego użytku, spełniające najostrzejsze wymagania Klientów.

Kratownice do opakowań – rodzaje

Transportowe opakowania przemysłowe często wykorzystywana są do zbiorczego przemieszczania półproduktów lub komponentów. Jeżeli takie elementy wymagają odseparowania od siebie, odpowiednim rozwiązaniem prócz przekładek transportowych, są właśnie wkłady kratowe i kratownice do opakowań. Wypełnienia kratowe do opakowań mogą przybierać następujące formy:

  • Pudła, pojemniki opakowania kratownicowe (kratownica jest integralną częścią opakowania)
  • Wkłady kratowe, kratownice wkładane do opakowania, do pudła, pojemnika (wkład kratowy, z obramowaniem lub bez, z dnem lub bez dna)
  • Kratownice składane do opakowań (wykonane z płyt, które można składać w kratę)
  • Kratownice zgrzewane z płyt pp (kratownica z płyt pp zespolona na stałe)
  • Specjalne typy wkładów kratowych do opakowań. Kratownice szyte, wkłady kratowe z wigofilu lub kratownice z miękką powierzchnią ścianek.

Poszukujesz ekonomicznych rozwiązań opakowaniowych? Nasze atuty to sprawne działanie, doświadczony zespół oraz elastyczna oferta. Zapraszamy do kontaktu.

Zamów darmową próbkę

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać darmową próbkę produktu.

Po wysłaniu swojego maila, skontaktujemy się zwrotnie odnośnie szczegółów dostawy darmowej próbki produktu.

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać wstępną ofertę produktową.

Niezobowiązujące zapytanie pozwala Ci uzyskać wstępną ofertę. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejsza będzie oferta. Zachęcamy do kontaktu!

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu