Przekładki transportowe, dystansowe do opakowań

Oferujemy produkcję przekładek transportowych oraz dystansowych wykonanych z płyt komorowych polipropylenowych. Przekładki transportowe do opakowań, wykonane z płyt komórkowych pp zapewniają ochronę przed uszkodzeniem produktów podczas transportu. Są one lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe i odporne na uderzenia oraz drgania. Niezaprzeczalnym atutem przekładek transportowych z polipropylenu jest łatwość przetwórstwa oraz atrakcyjna cena.

Przegrody i przekładki transportowe produkcja na zamówienie

Przekładki oraz Przegrody do pojemników i opakowań wytwarzamy jako płaskie płyty w różnych kształtach, separatory lub składane formy przegradzające. W przypadku produktów, które wymagają podwyższonej ochrony i zabezpieczenia powierzchni przed zarysowaniami, proponujemy stosowanie przekładek piankowych oraz wkładów piankowych do opakowań.

W naszej firmie oferujemy produkcję przekładek transportowych oraz dystansowych na zamówienie, dzięki czemu mogą być one dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny.

Zamów darmową próbkę

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać darmową próbkę produktu.

Po wysłaniu swojego maila, skontaktujemy się zwrotnie odnośnie szczegółów dostawy darmowej próbki produktu.

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać wstępną ofertę produktową.

Niezobowiązujące zapytanie pozwala Ci uzyskać wstępną ofertę. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejsza będzie oferta. Zachęcamy do kontaktu!

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu