Opakowania wielokrotnego użytku

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Wykorzystujemy lata doświadczeń oraz innowacyjne pomysły, aby przygotowywać ekonomiczne rozwiązania opakowaniowe, które spełniają wszystkie stawiane im warunki. Opakowania wielokrotnego użytku produkujemy stosując różnorodne tworzywa sztuczne i materiały, a najszerzej wykorzystując płyty komorowe polipropylenowe.

Zalety opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych

Opakowania wielokrotne wykonane z zastosowaniem płyt kartonplastu, czyli polipropylenu komorowego PP cieszą się należytym uznaniem, ponieważ zapewniają szereg wyjątkowych zalet. Wśród nich wyróżniamy; duża wytrzymałość, niska waga opakowań, ekonomika rozwiązania, łatwość przygotowywania dedykowanych opakowań wielorazowych. Wielorazowe opakowania transportowe z tworzyw, to rozwiązania coraz bardziej popularne, w różnych sektorach i branżach przemysłowych. Szczególnie ze względu na wysoką efektywność, oszczędności, wdrażanie zrównoważonego rozwoju oraz dbałość o środowisko.

Lekkie

Mocne

Ekonomiczne

Recyklingowalne

Opłacalne

Opakowania wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych – Rodzaje

Transportowe opakowania zwrotne z polipropylenu komorowego to ekonomiczne i trwałe rozwiązania dla logistyki branż wytwórczych, które z powodzeniem pracują w obiegach zamkniętych wielorazowego użycia. Wytwarzamy najczęściej wykorzystywane rodzaje opakowań, m.in.:

  • Pojemniki paletowe, Big Box, skrzynie paletowe, skrzyniopalety plastikowe.
  • Pudełka pp, pojemniki danplabox.
  • Opakowania sztaplowane, pudła i skrzynie sztaplowane.
  • Kratownice do opakowań, wkłady kratowe, wkłady separacyjne, opakowania kratownicowe.
  • Przekładki transportowe, przekładki paletowe, przegrody do pojemników i skrzyń.
  • Wkłady szyte, opakowania szyte, wkłady i opakowania tekstylne.
  • Wypełnienia piankowe do opakowań, wkłady piankowe mocujące, przekładki i kształtki piankowe.
  • Opakowania specjalne, pojemniki transportowe o specjalnej konstrukcji, opakowania na komponenty, opakowania esd.

Wszystkie rodzaje opakowań, konstrukcyjnie i wytrzymałościowo, z założenia i przeznaczenia, wykonujemy w standardzie wielokrotnego wykorzystania.

Transportowe opakowania wielokrotne – Produkcja na zamówienia.

Naszą specjalnością są opakowania z tworzyw sztucznych, szczególnie płyt pp. Wytwarzamy wielorazowe opakowania zwrotne PP na zamówienie dla klientów z kraju i zagranicy. Projektujemy i produkujemy według specyfikacji, a także dostarczonych elementów dla których przygotowujemy projekt i prototyp opakowania, aby klient mógł sprawdzić dokładnie proponowane rozwiązanie. Służymy pomocą i doradztwem przy wdrażaniu wielokrotnych opakowań w procesach logistyki i transportu.

Zamów darmową próbkę

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać darmową próbkę produktu.

Po wysłaniu swojego maila, skontaktujemy się zwrotnie odnośnie szczegółów dostawy darmowej próbki produktu.

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać wstępną ofertę produktową.

Niezobowiązujące zapytanie pozwala Ci uzyskać wstępną ofertę. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejsza będzie oferta. Zachęcamy do kontaktu!

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu