Wkłady szyte i opakowania tekstylne

Opakowania tekstylne oraz wkłady szyte do opakowań transportowych – produkcja na zamówienie pod indywidualne potrzeby Klienta. Opakowania tekstylne oraz wkłady tekstylne to specjalny rodzaj opakowań przeznaczony do transportu elementów wrażliwych na zarysowania. Materiały mikrowłókna HDPE, PET/PA lub PP (wigofil) zapewniają bardzo dobrą ochronę oraz są lekkie i wytrzymałe.

pojemnik sztaplowany z wkładem segregacyjnym - DANPLA
wkład do pudła z przegródkami separacyjnymi - DANPLA

Wypełnienia szyte do transportu komponentów

Wypełnienia szyte oraz wkłady szyte często stanowią alternatywę dla kratownicy z tworzywa w opakowaniach wielokrotnego użytku. Produkujemy wkłady szyte zarówno do małych opakowań, czy pojemników zwrotnych, jak również specjalne konstrukcje tekstylnych wkładów kratowych do skorzyniopalet lub opakowań specjalnych.

Wszędzie tam gdzie poszukujesz odpowiedniego zabezpieczenia produktów w cyklicznym transporcie przemysłowym, opakowania tekstylne i wkłady szyte, stanowią ekonomiczne i godne polecenia rozwiązanie. Opakowania tekstylne szeroko stosowane są w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym i precyzyjnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług produkcji opakowań tekstylnych oraz wkładów szytych do opakowań transportowych! Zapewniamy wysoką jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny.

Zamów darmową próbkę

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać darmową próbkę produktu.

Po wysłaniu swojego maila, skontaktujemy się zwrotnie odnośnie szczegółów dostawy darmowej próbki produktu.

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać wstępną ofertę produktową.

Niezobowiązujące zapytanie pozwala Ci uzyskać wstępną ofertę. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejsza będzie oferta. Zachęcamy do kontaktu!

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu