Opakowania dla przemysłu farmaceutycznego

Projektujemy i produkujemy na zamówienie specjalistyczne opakowania dla przemysłu farmaceutycznego. Pojemniki i skrzynki logistyczno magazynowe wykonane z tworzyw sztucznych i komorowych płyt polipropylenowych PP odpornych na działanie wody, chemii, kwasów i zasad. Przemysłowe opakowania pp cechują się niską wagą, wytrzymałością, nie reagują z różnymi specyfikami i substancjami. Posiadają dopuszczenie do kontaktu z żywnością, nadają się do użytku w ujemnych temperaturach. Wykorzystywane są w różnych branżach przemysłowych w tym spożywczej, farmaceutycznej czy kosmetycznej.

Opakowania transportowe dla branży farmaceutycznej

Nasz dział projektowo prototypowy jest w stanie przygotować koncepcje opakowań, skrzynek czy pudeł, na podstawie dostarczonej specyfikacji i informacji, a także na podstawie dostarczonych elementów. Opakowania z płyt komorowych “kartonplastu PP” jesteśmy w stanie przygotować z zakrytymi otworami płyt na krawędziach, tak aby zachować jak najkorzystniejsze warunki utrzymania czystości i sterylności opakowań.

Rodzaje opakowań dla przemysłu farmaceutycznego

  • pudełka zbiorcze do transportu i magazynowania, pudełka otwarte i zamykane, pudła pp, pudła transportowe danplabox,
  • opakowania z wkładem kratownicowym lub przegródkami separującymi asortyment w opakowaniu,
  • pojemniki i pudełka z wkładem piankowym zabezpieczającym przed potłuczeniem,
  • wkłady tekstylne do opakowań, opakowania tekstylne i szyte, wypełnienia z wigofilu, opakowania z miękką wyściółką – dla produktów wymagających ochrony powierzchni przed uszkodzeniami,
  • wszystkie opakowania w standardzie wielokrotnego wykorzystania, wersje wzmocnione do sztaplowania, układania w stosy, magazynowania pionowego.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Dzięki skuteczności i determinacji, dostarczamy najkorzystniejsze rozwiązania opakowaniowe na rynku.

Doświadczenie +10lat

Dynamiczny Zespół

Elastyczność

Szybkość działania

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu