Opakowania ESD

Opakowania ESD to specjalistyczne opakowania, które zapewniają ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Stosowanie pojemników i opakowań wykonanych w standardzie ESD, jest szczególnie ważne w przypadku transportu produktów elektronicznych, jak również w wielu innych branżach, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia urządzeń lub materiałów przez elektrostatykę.

Opakowania esd wielokrotnego użytku
Opakowania esd wielokrotnego użytku
Skrzyniopaleta plastikowa - DANPLA
szpula transportowa wykonana z polipropylenu

Przemysłowe opakowania ESD do transportu elektroniki

Produkcja opakowań ESD z tworzyw sztucznych wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Nasza firma oferuje wysokiej jakości opakowania antystatyczne wykonane z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, takich jak polietylen, polipropylen czy PCV.

Dzięki naszym rozwiązaniom zapewniamy ochronę przed elektrostatycznymi wyładowaniami na każdym etapie transportu i przechowywania produktów. Opakowania ESD projektujemy i produkujemy pod indywidualne zamówienie, dopasowane pod kątem rozmiarów i kształtów, co pozwala spełniać wszystkie potrzeb Klienta.

Zaufaj doświadczeniu naszej firmy i skorzystaj z usług produkcji opakowań ESD z tworzyw sztucznych. Zapewniamy najwyższą jakość oraz konkurencyjną cenę!

Opakowania antystatyczne dla przemysłu elektrycznego, elektronicznego i motoryzacyjnego

Komponenty i produkty elektroniczne wrażliwe elektrostatycznie wymagają odpowiedniego zabezpieczenia w czasie transportu i składowania. Opakowania z powłoką antystatyczną służą do bezpiecznego transportu np. obwodów drukowanych, podzespołów komputerowych, mikroczipów, elektroniki wysokiej częstotliwości, sensorycznych czujników pomiarowych, ekranów, diod LED itp. Jako producent transportowych opakowań przemysłowych z tworzyw sztucznych, oferujemy dostosowanie każdego rodzaju opakowania do standardów antystatycznych. Produkujemy opakowania na indywidualne zamówienie, dostosowane do specyfikacji.

Zamów darmową próbkę

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać darmową próbkę produktu.

Po wysłaniu swojego maila, skontaktujemy się zwrotnie odnośnie szczegółów dostawy darmowej próbki produktu.

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać wstępną ofertę produktową.

Niezobowiązujące zapytanie pozwala Ci uzyskać wstępną ofertę. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejsza będzie oferta. Zachęcamy do kontaktu!

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu