Wypełnienia i elementy piankowe

W ramach szerokiej oferty rozwiązań opakowaniowych, produkujemy również elementy piankowe, wkłady, wypełniania i kształtki piankowe do opakowań. Piankowe elementy mogą stanowić integralną część opakowania lub pojemnika, albo część osobną. Ich zadaniem jest utrzymywanie i odpowiednie usytuowanie w opakowaniu transportowanych komponentów lub podzespołów.

wypełnienia i elementy piankowe do opakowań transportowych - DANPLA
skrzynka sztaplowana danplabox z grzebieniem segregującym piankowym - DANPLA
wkład kratowy do skrzynki transportowej - DANPLA

Kształtki piankowe do transportu

Kształtki piankowe polietylenowe PE są szeroko stosowane jako elementy uzupełniające w przemysłowych opakowaniach wielokrotnego użytku, w branży motoryzacyjnej, elektronicznej i precyzyjnej. Służą do mocowania w opakowaniu zbiorczym newralgicznych części, komponentów czy podzespołów. Nasza firma stawia na innowacyjność oraz nowoczesne technologie, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów. A także możliwości szybkiej produkcji i zapewniania korzystnych warunków ofertowych.

Jeśli szukasz solidnego partnera biznesowego, który dostarczy Ci nie tylko najlepsze produkty, ale również kompleksową obsługę klienta – skontaktuj się z nami już dziś!

Zamów darmową próbkę

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać darmową próbkę produktu.

Po wysłaniu swojego maila, skontaktujemy się zwrotnie odnośnie szczegółów dostawy darmowej próbki produktu.

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać wstępną ofertę produktową.

Niezobowiązujące zapytanie pozwala Ci uzyskać wstępną ofertę. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejsza będzie oferta. Zachęcamy do kontaktu!

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu