Opakowania dla przemysłu motoryzacyjnego

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji opakowań dla przemysłu samochodowego. Transportowe opakowania z tworzyw sztucznych znajdują zastosowanie w szeroko pojętej branży automotive. Dostarczamy ekonomiczne i wytrzymałe pojemniki, pudła, skrzyniopalety i opakowania produkowane głównie z wysokiej jakości komorowych płyt polipropylenowych PP. Opakowania służą do transportu części, komponentów, półproduktów produkcyjnych oraz gotowych produków w łańcuchach dostaw, intralogistyce, transporcie między operacyjnym.

Opakowania automotive – rodzaje

Bazując na latach doświadczeń w branży opakowań dla motoryzacji, jesteśmy w stanie przygotować opakowania transportowe na każdą potrzebę klienta. Z popularnych rozwiązań opakowaniowych wyróżniamy:

  • skrzyniopalety plastikowe, pojemniki paletowe, pojemniki big box,
  • pudła transportowe danpla box, uniwersalne pudełka zwrotne,
  • skrzynki sztaplowane, pojemniki układane w stosy, skrzynki transportowo-magazynowe,
  • kratownice do opakowań, opakowania kratowe, wkłady kratowe do opakowań,
  • opakowania wielokrotnego użytku,
  • opakowania esd, z zabezpieczeniem antystatycznym,
  • wkłady szyte i opakowania tekstylne,
  • przekładki transportowe, przegrody do opakowań,
  • opakowania specjalne, specjalistyczne opakowania na zamówienie, opakowania transportowe dla przemysłu motoryzacyjnego na specjalne potrzeby, opakowania do automatyzacji, pojemniki transportowe dla fabryk i montowni.

Opakowania dla przemysłu samochodowego – Producent

W szeroko pojętej branży motoryzacyjnej, od producentów aut, przez producentów części, komponentów i zespołów, po podwykonawców, dostawców i wszelkie inne podmioty produkcyjno, magazynowo, usługowe, logistyka opakowań odgrywa bardzo ważną rolę. Plastikowe opakowania transportowe zdobyły tu należyte uznanie, a szczególnie – prężnie rozwijające się opakowania pp (opakowania polipropylenowe z płyt komorowych pp)

Projektujemy na zamówienie oraz produkujemy opakowania dla przemysłu motoryzacyjnego. Firmę stanowi doświadczony zespół, zawodowo związany z branżą od ponad kilkunastu lat. Do wytwarzania ekonomicznych, lekkich i wytrzymałych opakowań, wykorzystujemy różne tworzywa sztuczne, w większości komórkowe płyty polipropylenowe PP. Szczególne zalety tego rodzaju opakowań, doceniane w coraz większym stopniu, pozwalają przedsiębiorstwom dokonywać realnych optymalizacji wydajności transportu i magazynowania, zwiększania produktywności i oszczędności w procesach logistycznych.

Priorytetem naszej firmy jest wysoka wydajność, innowacyjność oraz rzetelna współpraca z kontrahentami z Polski i zagranicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Opakowania automotive – przykłady realizacji:

Dlaczego warto współpracować z nami?

Dzięki skuteczności i determinacji, dostarczamy najkorzystniejsze rozwiązania opakowaniowe na rynku.

Doświadczenie +10lat

Dynamiczny Zespół

Elastyczność

Szybkość działania

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu