Opakowania specjalne

Projektujemy i produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. Nasz zespół projektowy przygotowuje unikalne rozwiązania i opakowania dla specjalistycznych potrzeb, zarówno pod względem gabarytowym, funkcjonalnym oraz wytrzymałościowym. Transportowe opakowania specjalne to indywidualnie projektowane pojemniki, skrzynie i zestawy opakowaniowe.

Transportowe opakowania specjalistyczne

Opakowania specjalistyczne mają zastosowanie najczęściej w logistyce łańcucha dostaw oraz transportcie wewnętrznym i zewnętrznym w firmach produkcyjnych, zakładach montażowych, fabrykach czy magazynach. Ich istotną zaletą jest dopasowanie do charakterystyki transportowanych produktów i procesów logistycznych.

Opakowania transportowe na zamówienie wykonujemy według wytycznych dostarczonych przez klienta lub projektując opakowania specjalne pod dany produkt czy produkty. Wykonujemy projekty opakowań w oparciu np. o dostarczoną część, dla której projektujemy kompleksowe opakowanie transportowe wielokrotnego użytku. Np. Specjalne opakowania zbiorcze do transportu komponentów pralki dla producenta z branży AGD.

pojemnik kratownicowy opakowanie zbiorcze - DANPLA

Specjalne opakowania zbiorcze – korzyści dla przedsiębiorstwa

Transport komponentów produkcyjnych i produktów w procesach intralogistyki jest składnikiem kosztów, na które warto zwrócić uwagę. Optymalizację kosztów, realne oszczędności i inne korzyści, zapewniają nowoczesne opakowania zbiorcze wielokrotnego użytku. Wdrożenie lekkich i wytrzymałych opakowań specjalnych z płyt komorowych pp, dopasowanych ściśle do potrzeb produktów i procesów, przekłada się np. na:

  • Lepsze wykorzystanie przestrzeni ładunkowych i magazynowych.
  • Możliwości transportu i magazynowania większych ilości produktów w tej samej kubaturze.
  • Łatwiejsze manipulowanie opakowaniami (mniejsza waga, dedykowane możliwości punktów mocowania itp).
  • Zamknięty obrót opakowaniami, wielokrotne wykorzystanie opakowań, łatwy recykling = zrównoważony rozwój.
  • Niższe koszty opakowań zbiorczych wielokrotnych, względem innych materiałów o podobnych parametrach.

Zamów darmową próbkę

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać darmową próbkę produktu.

Po wysłaniu swojego maila, skontaktujemy się zwrotnie odnośnie szczegółów dostawy darmowej próbki produktu.

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać wstępną ofertę produktową.

Niezobowiązujące zapytanie pozwala Ci uzyskać wstępną ofertę. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejsza będzie oferta. Zachęcamy do kontaktu!

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu