Opakowania na komponenty

Transportowe opakowania na komponenty wytwarzamy głównie z użyciem komorowych płyt polipropylenowych. Przemysłowe opakowania transportowe wykonane z polipropylenu są popularnym rozwiązaniem do przechowywania i transportowania różnego rodzaju komponentów. Skrzynie, pudła i pojemniki na podzespoły wykonujemy w różnych kształtach i rozmiarach, aby sprostać różnym wymaganiom branżowym. Zapraszamy do współpracy.

Polipropylenowe opakowania na komponeny

Przykładami zastosowania polipropylenowych opakowań na komponenty są między innymi:

  • Dla branży motoryzacyjnej, transport i składowanie wszelkich podzespołów samochodowych, części, elementów wyposażenia, półproduktów, itp.
  • Dla branży elektronicznej, transport i składowanie elementów oraz komponentów używanych w produkcji sprzętu rtv i agd.
  • W branży chemicznej, transport i składowanie produktów, takich jak farby, lakiery czy środki czyszczące.
  • W przemyśle farmaceutycznym, transport i składowanie półproduktów oraz gotowych produktów w pełnym zakresie.
  • Dla branży spożywczej, transport i składowanie owoców, warzyw, gotowych produktów spożywczych.

Dzięki swojej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia opakowania z polipropylenu są opakowaniami wielokrotnego użytku, co stanowi rozwiązanie ekonomiczne i proekologiczne. Zamknięty obieg opakowań na komponenty, zapobiega powstawaniu i gromadzeniu odpadów opakowaniowych.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza, aby uzyskać wstępną ofertę produktową.

Niezobowiązujące zapytanie pozwala Ci uzyskać wstępną ofertę. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejsza będzie oferta. Zachęcamy do kontaktu!

Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą użyte jedynie w celu obsługi odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Szukasz rozwiązań opakowaniowych?

Zapraszamy do kontaktu. Projektujemy i produkujemy opakowania transportowe z tworzyw sztucznych.

Zobacz ofertę
Przejdź do kontaktu